אודות ספא ליין

ברוכים הבאים לאתר ספא ליין

יצא לך לחשוב בעבר על יוקר המחייה פה בארץ כגזרה משמיים ?
ועדיין המשכת לשלם מחירים מטורפים ולעיתים מוגזמים על מוצרי צריכה שונים, גם על מוצרים חיוניים וגם על מוצרי "מגיע לי" מוצרי פינוק, כי לא הייתה אלטרנטיבה אחרת.

אולי דמיינת שחייבים לשנות פה איזה שהוא משהו שיהיה אחר ושונה, יותר ידידותי והגיוני. בסך הכל, המטרה היא לחיות טוב ולא להוציא חצי משכורת על מוצרים שבאמת צריך אותם. כאשר החלה המחאה החברתית והצרכנית כולנו חשבנו שמעכשיו יהיה פה זול יותר.. מי כמוך יודע שהמחאה החשובה הזאת לא הצליחה להוזיל בגדול, חלק מהמוצרים בשוק אפילו התייקרו.
ספא ליין החליטה להרים את הכפפה ולשווק מוצרים באופן ישיר אליך, ללא מודל עסקי מנופח ששואב הוצאות וללא העמסה על הכיס שלך.
אנחנו עושים את זה כבר כעשור, 10 שנים של עשייה מתמדת עם אותו העסק, אותה כתובת אתר (www.spaline.co.il) ואותו החיוך.
כל זאת בזכותכם, לקוחות העבר, ההווה והעתיד, תודה :)
זה לא מובן לנו מאליו.

דמיינו מצב שבו לאחר חיפוש באינטרנט מצאת מוצר, עכשיו לכו תדעו מה איכותו ומה טיבו. מי עומד מאחורי המוצר, מי המוכר בעצם, הרי הכל באינטרנט, מאחורי המקלדת.

לנו בספא ליין יש שם, יש פנים מחייכות ויש מספר טלפון נייד וישיר (054-6755754) שזמין לאורך היום, לעיתים גם לאחר שעות הפעילות (א' – ה' 09:30 – 17:00), מוזמנים להתקשר ולהכיר.

לי קוראים רון, ואני הבעלים של ספא ליין, נעים מאד.
המודל שלנו בספא ליין הוא להנגיש עבורך את המוצרים בקלילות ומהירות, במחיר הוגן ושפוי מבלי לוותר על קפדנות איכותית בלתי מתפשרת ומקצועיות, אנו שואפים להשתפר כל יום מדי יום.

לקוחות פרטיים, מטפלים, קוסמטיקאיות ולקוחות מוסדיים כמו בתי ספא ובתי מלון, הרי עם יד על הלב בסופו של דבר כולנו רוצים להעניק לילדים שלנו אושר ולחיות טוב, לנו אין עניין שתממנו הוצאות מנופחות, ומיותרות.

בספא ליין תרכשו בהנחה שמנים אתריים וצמחיים, קרמים שונים וחמאת שיאה, שמנים בכבישה קרה וציוד מטפלים במקום אחד, בית אחד ותמיד לשירותך.

לקוחותינו המרוצים לאורך השנים מכירים ויודעים שיש על מי לסמוך, יש עם מי לדבר והכי חשוב, אנחנו אנשים שמקשיבים לך ומבינים אותך, לא מנסים לגרום לך לקנות מעבר למה שצריך ובטח לא לבזבז כסף סתם.
אין לנו עניין לספק מוצר שלא יהיה לך בו שימוש.

כמו האיכות הגבוהה של המוצרים שלך, איכות אבטחת פרטיך הרגישים היא קפדנית.
כאשר מתבצעת עסקה באמצעות הסליקה באתר ע"י חברת הסליקה טרנזילה, העומדת בכל סטנדרט קיים של אבטחה, המידע הרגיש שלך מושמד אוטומטית על יד טרנזילה, אין זליגת מידע.
אתר ספא ליין עבר את הביקורת הקפדנית של חברת האשראי לבדיקת אבטחה.

תודה רבה שהגעת, נשמח לעמוד לשירותך תמיד.
באהבה גדולה

רון
054-6755754