חמאת שיאה אורגנית מזוככת 1 ק"ג

מק"ט
1030091-shea butter 1kg-organic
זמין במלאי
רק 2 יחידות נשארו
210.00 ₪
-
+
סקירה כללית

שם בוטני: Butyrospermum parkii
ארץ מקור: אפריקה
שמות נוספים: Shea butter, Vitellaria paradoxa

המחיר אינו כולל משלוח

חמאת שיאה
שם בוטני: Butyrospermum parkii
ארץ מקור: אפריקה
שמות נוספים: Shea butter, Vitellaria paradoxa

חמאת שיאה מופקת מאגוז עץ שיאה הגדל באפריקה, חמאת שיאה משמשת בדרך כלל בענפי הרפואה האלטרנטיבית למטרות טיפולי שונים והקוסמטיקה.

עץ השיאה נותן את יבולו הראשון כאשר העץ בן 10 – 15 שנים לערך, שיא יבול האגוזים ניתן כאשר גיל העץ כ 30 שנים, ולאחר מכן יתן העץ את יבולו במשך כ 200 שנים.

ליתרונות חמאת שיאה ניתן לייחס ריכוז של ויטמינים A, E ו- F, מינרלים וחומרים מזינים אחרים, ויטמין F מורכב מחומצה לינולאית וחומצה אלפא-לינולאית, מאמינים כי חומצות שומן אלה עשויות לסייע ולהרגיע, ללחלח (לחות), לאזן ולהחיות גם את השיער וגם את הקרקפת.

עדויות היסטוריות מוקדמות עוד מימי קליאופטרה במצרים הקדומה מעידים כי נעשה שימוש בחמאת שיאה למטרות יופי וקוסמטיקה, תכונות טיפוח העור והריפוי של חמאת שיאה ידועות כבר אלפי שנים.

ההיסטוריה מלמדת כי חמאת שיאה הייתה מוצר יקר ערך, עיקר השימוש בחמאת השיאה נעשה בכדי לשמור על השיער ועל העור מפני פגעי הטבע בזמנו.

חמאת שיאה עשויה לסייע כמצע מעולה לקרם בסיס טבעי והכנת משחות לטיפול בנפיחויות, ארטריטיס, פסוריאזיס, אקזמות פצעים וצלקות.
בענף הקוסמטיקה הטבעית הפכה חמאת שיאה לפופולרית ביותר בעולם וזאת עקב תכונותיה הקוסמטיות המעולות.
חמאת שיאה משמשת בתעשיית הקוסמטיקה כקרם בסיס טבעי למשחות ושמני הגנה משמש לטיפול בבעיות פיגמנטציה וכתמים בעור, לקרמים ללחות והזנה, לקרמים נגד קמטים, קרם החייאה לעור סביב העיניים, למשחות וקרמים לתינוקות ועוד עשרות מוצרי איכות הדורשים בסיס 100% טבעי.

חמאת שיאה מתחברת בקלות עם שמנים אתריים ושמני נשא על ידי חימום קל, חמאת שיאה נמסה בטמ"פ של 35 מעלות לכן הופכת מיידית לשמן, נספגת בקלות ועשויה לסייע ולהזין את העור.

מקורות מידע:
1. https://en.wikipedia.org/wiki/Vitellaria
2. https://en.wikipedia.org/wiki/Shea_butter

בנוסף, אנו מחזיקים חמאת שיאה אורגנית, וגם חמאת שיאה גולמית אורגנית.
יש להתקשר לשירות הלקוחות 054-6755754
לקבלת מחיר

כתוב חוות דעת שלך
כתיבת חוות דעת יכולה להיעשות רק על ידי מי שרשום במערכת, וכל חוות דעת תהיה חייבת להיות מאושרת לפרסום.חמאת שיאה אורגנית מזוככת 1 ק"ג
הדירוג שלך